SFP LC Singlemode 100/1000 DMI

Singlemode SFP module

Read more Read less
Produsent: Teletec
E-Nummer: 5179800
Produktnummer: 112961
Lagertype: Lagervare
In stock
SFP LC Singlemode 100/1000 DMI

Vi tar forbehold om eventuelle feil. Produktfunksjoner og spesifikasjoner kan endres uten varsel.

We found other products you might like!
Previous Neste
COPYRIGHT © 2022. TELETEC CONNECT